Kiermasze - Witryna SOSW

Przejdź do treści

Menu główne:

Kiermasze

Aktualności > Imprezy > Pozostałe lata

Kiermasz świąteczny

14 grudnia na Placu Narutowicza odbył się kiermasz świąteczny pod patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa. Nasza szkoła brała w nim udział po raz szósty. Nauczyciele, wychowawcy internatu wraz z uczniami szkoły przysposabiającej do pracy wykonali przepiękne ozdoby choinkowe, dekoracje oraz stroiki świąteczne.
Przygotowano również coś dla podniebienia. Wszystkie prezentowane przez naszą placówkę wytwory cieszyły się wielkim powodzeniem i szybko znalazły nabywców.


Kiermasz bożonarodzeniowy

   Przygotowania do kiermaszu bożonarodzeniowego rozpoczęły się długo wcześniej niż dzień prezentacji.
Nauczyciele wspomagali swoich wychowanków i uczniów w pracy nad przedmiotami dekoracyjnymi, wykonywali: choinki, stroiki, aniołki, szmaciane zabawki, serca, anioły, wianki, świeczniki, owoce
z aromatycznymi przyprawami, ciasteczka. Podczas pracy wszyscy czuli energię świąteczną i świetnie się bawili.
  W sobotę 14.12.2013 r. o godzinie 8.00 na Placu Narutowicza rozpoczął się kiermasz. Nauczyciele zmieniali się w ciągu dnia przy stoisku, promowali placówkę. Stoisko odwiedzali mieszkańcy miasta, rodzice uczniów i uczniowie. Kiermasz miejski trwał do godziny 18.00. Podczas kiermaszu koordynator udzielił wywiadu dla telewizji TTL.
  O godzinie 17.00 rozpoczął się kiermasz świąteczny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, podczas Koncertu „Kraina uśmiechu” zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. Szkoła zaprezentowała się doskonale. Wszyscy byli zachwyceni pomysłami, estetyką wykonania, kolorystyką i ogromem pracy włożonej w małe dzieła sztuki rękodzielniczej.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego